XWOLF 700i / 700i MAX - Štvorkolky Goes
NOVINKA

XWOLF 700i / 700i MAX

Preberám rolu vodcu svorky v kategórii jednovalcov

Objem motora:

686 cm3

Výkon motora:

32 kW / 5500 rpm

Pohon:

4x4 kardanom

Farba:

Cena:

od 8 590 EUR

POĎME SA ZOZNÁMIŤ

Alfa samec štvorkolkovej svorky

Som šelma, na ktorej prefrčíš aj tou najbrutálnejšou divočinou. Proti srsti mi ale nie je ani jazda na kochačku – napríklad, keď budeš chcieť vyvenčiť svoju samičku. Na to mi s prstom v nose stačia iba zadné kolesá. Keď však treba, roztočím aj tie predné a vyškriabem sa na vrchol aj tej najstrmšej rokliny.

Už prvá jazda zapáli v očiach okolitých zvedavcov plamene neskonalého obdivu a pasuje ťa do role neohrozeného vodcu štvorkolkovej svorky. Kedykoľvek ťa ľudia zazrú, hneď si budú šepkať: „Aha, štvorkolkový alfa samec si značkuje revír.” A že je poriadne veľký! Do nádrže totiž dostaneš celých 21 litrov benzínu. A to je šťavy pokojne na 300 kilákov.

Motor ako z bavoráka

Pod kapotou mi búši vyspelý jednovalec s objemom 686 kubíkov. Vyrábajú ho v LONCINe technológiou rovnakou ako BMW. Tejto obrej fabrike verí Bé-eM-Wéčko natoľko, že si v nej dáva vyrábať nielen motory, ale na kompletku aj niektoré motocykle a skútre.

Z kože ma len tak nezoderieš

Radenie mám návykovo jednoduché. Kvalty prehodíš, skôr, ako by si povedal VLK. A najmä! Nemusíš pri tom stáť na brzde. Aj keď budeš jazdiť ako úplný divoch, môj variátor to s tebou vydrží o tretinu dlhšie, než je obvyklé. Vďaka uzamykateľnému predku nestiahnem chvost ani pred najväčšou výzvou.

Aj elektroniku mám ako z učebnice. Statický prúd držím pod 1 mA. To dokáže iba jediné percento konkurenčných strojov! Čo to znamená pre teba? Okamžite ma naštartuješ, a to aj po dlhodobom parkovaní. Pokojne aj po pol roku. Už v základe som fakt výstavný kus s elektro posilňovačom riadenia, vďaka ktorému pošetríš bicáky na ozajstnú prácu.

Prístrojovka ako v lietadle a skoro tona na guli

Za riadidlami si budeš pripadať ako v kokpite. Na digitálnom displeji krásne uvidíš všetky infošky o mojej kondícii aj štýle tvojej jazdy. Pomocou blútútu navyše v okamihu spáruješ telefón, a tak budeš mať na očiach echo o prichádzajúcich hovoroch.

O môj spodok sa stará spešľ ochranná platňa. O ten tvoj sa postarajú extrémne pohodlné sedačky. Na Vlkovi jednoducho tvoja zadnica vlka nechytí! A keď už sme pri tých intímnostiach, tak moja guľa utiahne až 800 kíl. Takže do vozíka môžeš nahádzať poriadny náklad, alebo prevážať celú svorku pomocníkov.

Zaťal som pazúr do tvojej zvedavosti? Príď otestovať, ako reve motor štvorkolkového alfa samca! Napríklad do môjho brlohu.

MOTOR

Objem motora 686 cm3
Typ motora štvortaktný jednovalec SOHC, chladený vodou & olejom
Maximálny výkon 32 kW / 5500 rpm
Maximálny krútiaci moment 66 Nm / 4500 rpm
Sekundárny pohon 4x4 kardanom
Prevodovka automat/variátor L/H/ N / R / P
Štartér elektrický
Chladenie vodou + olejom
Emisná norma EURO 4
Systém dávkovania paliva EFI Bosch systém
Objem nádrže 21 litrov
Maximálna rýchlosť 100 km/h
Homologácia T3b
Ťažné zariadenie Ano (zapísané v TP na 800kg)
EPS-Elektrický posilňovač riadenia Ano - v základnej výbave
Elektrický navijak Áno, 3000LBS (súčasťou základnej výbavy)

PODVOZOK A BRZDY

Odpruženie vpredu plynokapalínové tlmiče
Odpruženie vzadu plynokapalínové tlmiče
Pneu vpredu 25x8-12
Pneu vzadu 25x10-12
Brzdy vpredu 2x hydraulická s dierovaným kotúčom (ø 210 mm)
Brzdy vzadu 2x hydraulická s dierovaným kotúčom (ø 210 mm)

ROZMERY A HMOTNOSTI

Rozmery (D׊×V) 2040 mm x 1190 mm x 1250 mm (2220 mm x 1190 mm x 1350 mm - predľžená verzia)
Pohotovostná hmotnosť 392 kg (410 kg model MAX)
Výška sedadla 910 mm
Svetlá výška 280 mm
MODEL VERZIA FARBA CENA
XWOLF 700i EPS krátka čierná, oranžovo čierná, modrá matná 8 590 EUR
XWOLF 700i MAX EPS predĺžená čierná, oranžovo čierná, modrá matná 8 990 EUR

SÉRIOVÁ VÝBAVA

EPS (elektrický posilňovač riadenia), 12″ alu kolesá, 3× 12 V zásuvka (zapaľovač + 2x USB), zámka riadenia integrovaná v spínacej skrinke, vodeodolný kastlík v prednom blatníku a v zadnej časti štvorkolky, homologované ťažné zariadenie s el. zásuvkou na neskutočných 800 kg, silný elektrický navijak 3 000 lbs, kryty rúk, ochranné lemy blatníkov, prídavné sedadlo s operadlom a držadlami pre spolujazdca (v predĺženej verzii MAX), prepínanie pohonu 2×4/4×4 + uzávierka predného diferenciálu, predný ochranný rám s plastovým krytom, predný aj zadný nosič s možnosťou naložiť až 80 kg, full LED dynamické predné a zadné smerovky integrované do predných aj zadných svetiel

PREZRI SI DETAILY

Všetko pekne farebné a prehľadné

Multifunkčná digitálna prístrojovka ti naservíruje všetky infošky, ktoré si budeš priať. Pekne farebne a mega prehľadne. Vďaka bluetooth si raz-dva pripojíš mobil a displej ti tak ukáže každé volanie. Teda, okrem volania divočiny. Tá si ťa zavolá pomocou Vlka.

Radenie ľahké ako nič

Vlk nielen rýchlo uháňa, ale aj ľahko radí. Presne, ľahko a pokojne jedným prstom. Navyše pri kvaltovaní nemusíš stláčať brzdu, ako je obvyklé pri väčšine štvorkoliek.

A čo tvoja drahá polovička?

Radšej sedí doma v obývačke, ako by sa s tebou preháňala na štvorkolke? Tak, samozrejme, sú štvorkolky, pri ktorých sa jej nemôžeš čudovať. Lenže XWOLF, to je iná básnička. Na ňom sa bude cítiť ako na pohovke. Len tú divočinu neuvidí v telke, ale všade okolo seba. A bude si pripadať ako v raji: pred ňou alfa samec, pod ňou alfa samec!

Úložného priestoru nie je nikdy dosť

Zatvárací kastlík v prednom blatníku udrží tvoj mobil, doklady a ďalšie poklady absolútne v suchu, a pritom pekne poruke.

Zadný kastlík namiesto ruksaku

Do priestranného kastlíka si zbalíš veci na celý letný deň. Možno tak ani nebudeš potrebovať zadný box. Len ak by si za sebou vozil fešn barbie. Tej box určite kúp, nech jediný rev, ktorý začuješ, je vytie vlčieho motora.

NASKOČ DO SEDLA

Nové technológie, obrovský progres a prémiová kvalita

Presne tieto výhody prináša nová spolupráca s Loncinom – jedným z najväčších čínskych producentov motocyklov, skútrov a štvorkoliek.

Fabrika Loncin vyrába okrem iného aj pohonné jednotky pre BMW, a dokonca aj niektoré modely bavoráckych motocyklov a skútrov. No a, samozrejme, aj mašiny vlastnej značky VOGE, ktoré u nás nájdeš tiež.

Veď príď a uvidíš, ako ti budú vyliezať oči z jamôk. Aby si dobre prezreli prémiové spracovanie štvorkoliek XWOLF 700i EPS.

NA STAHNUTIE

ODPORÚČANÉ PRÍSLUŠENSTVO