GOES NIE JE ŽIADNY NOVÁČIK

MÁŠ CHATU, RANČ ALEBO KUS LESA?

Paráda! Goesky totiž zmáknu množstvo práce. Okrem toho ti navodia pocit, ktorý si mával ako malý, keď si sedlal oranžovú Tatru plnú piesku a lietal s ňou po záhrade. Štvorkolka už nie je len frajerina. Teda, najmä tá pracovná. Výrobcovia príslušenstva totiž nikdy nespia. Každú chvíľu tak vylezie na trh nejaká vychytávka, ktorá štvorkolku a jej využitie posunie zase o krok ďalej.

So štvorkolkou môžeš mulčovať, alebo hrabať sneh. Vie ťahať drevo z lesa, alebo prevážať rôzny materiál. Postrekovač na zadnom nosiči zlikviduje burinu a rozmetač na soľ zase spoľahlivo ochráni tvoj večne zamrznutý chodník. Tak čo? Chceš sa tiež stať jedným z nás, pre ktorých je štvorkolka životným štýlom? Práve teraz je tá pravá chvíľa!

GOES je francúzska značka, za ktorou stojí partia nadšencov zbláznených do všetkého na štyroch kolesách. Na trhu fungujú už viac ako 15 rokov. Svoje stroje dávajú vyrábať vo dvoch fabrikách v Číne. V CF Moto a v ostatnom čase najmä v obrovskom Loncine.
Obe fabriky patria k špičke v obore. Tak napríklad Loncin. Rok čo rok vyrobí približne tri milióny motocyklov a roky spolupracuje s najprestížnejším nemeckým výrobcom motocyklov. A to už niečo znamená.


Dnes má GOES v ponuke 11 modelov, ktoré dodáva do viac ako 20 krajín sveta. A my v GOREXe sme patrične hrdí na to, že môžeme byť ich súčasťou! S chlapcami z GOESu spolupracujeme už od roku 2010.

GOES

MODELOVÉ RADY

Ťahanie dreva, alebo prechádzka krajinou? Tieto mašiny zmáknu oboje. Ľavým zadným. Urobia hory práce. A užiješ si s nimi kopec zábavy.

Dejiny tvojej práce sa začnú deliť na dobu pred korbou a po nej. Opusti bezkorbový pravek a naskoč za volant modernej štvorkolky so sklopnou korbou!

Otvor deckám štvorkolkový vesmír a prestanú sedieť doma. Navyše, veľmi rýchlo spoznáš pravdivosť starého príslovia: Kto si jazdí, nehnevá.