PREDÁVAJ ŠTVORKOLKY GOES

GOES, ROKY PREVERENÝ BRAND S FRANCÚZSKYM ZÁZEMÍM

Goes je stálica na slovenskom trhu. Už niekoľko rokov. Značka so zázemím vo Francúzsku si necháva vyrábať stroje vo fabrikách, ktoré spolupracujú s takými hráčmi, ako je BMW alebo MV Agusta. Áno, reč je o továrni Loncin, jednom z najväčších a neskutočne rastúcom výrobcovia motoriek, motorov a mnohých komponentov a výrobkov v ďalších odvetviach. Druhou fabrikou je známy štvorkolkový výrobca, značka CF Moto.

1/

NOVÁ ZNAČKA = TVOJA JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Roky skúseností z predaja štvorkoliek rôznych brandov dali GOESu podnet na založenie vlastnej značky, ktorá si rýchlo získala svoje miesto na trhoch v celej Európe. Nepremárni svoju šancu a staň sa súčasťou našej budovanej siete autorizovaných predajní a servisov v Česku.

3/

ČO JE TO ZA MAŠINY?

Dizajnom, spracovaním, výbavou aj cenou sú viac ako konkurencieschopné pre zavedené značky. Vďaka progresívnemu vývoju a finančnej sile výrobcov robia nejedné z nich vrásky na čele. V ponuke máme 11 modelov. Od tých najmenších pre deti, cez kubatúry 200 – 500ccm, až k pracovnému UTVčku. V 2. polovici roku 2022 príde nový model štvorkolky so "sedemstovkovým" motorom. Koncom roku 2023 potom netrpezlivo vyhliadame dvojvalcový "liter". Je na čo sa tešiť.

5/

ČO Z TOHO BUDEM MAŤ JA?

Veľkoobchodné ceny, bonusy za dobrú platobnú morálku aj počty predaných strojov. Demo mašiny, reklamný matroš, katalógy, oblečenie pre mechanikov i predajcov, mediálnu podporu na webe i sociálnych sieťach a množstvo ďalších výhod. Ale hlavne! Sme si na betón istí, že budeš mať spokojných zákazníkov.

2/

GOREX SLOVAKIA S.R.O. – VÝHRADNÝ IMPORTÉR PRE SLOVENSKO

Sme partnerom, pre ktorého slovo či podanie ruky platí. Cez to nejde vlak ani mašina. Na Slovensku už niekoľko rokov úspešne zastupujeme výrobcov pracovných a voľnočasových štvorkoliek Stels. Novo máme aj motocykle Voge. Sme féroví voči partnerom aj zákazníkom. Za všetky stroje, ktoré dovážame, dáme ruku do ohňa. Nakoniec – ručíme za ne našou vlastnou povesťou. A tá je pre nás všetkým.

4/

KOHO HĽADÁME?

V hľadáčiku máme parťákov, ktorí majú rovnaký prístup a zápal ako my. Zháňame ľudí, ktorí sú féroví a vyznávajú rovnaké hodnoty. Hľadáme predajcov, ktorí pre GOES dôstojné zázemie majú, alebo ho vytvoria. Túto značku chceme totiž ponúkať iba v prostredí, do ktorého sa zákazníci budú radi vracať.

6/

ZÁKAZNICKY SERVIS

Zákazník je vždy na prvom mieste. Pred nákupom musí mať možnosť poriadne si štvorkolku vyskúšať. Chceme, aby bol spokojný tak s mašinou, ako aj s prístupom predajcov. Mal by sa u vás cítiť ako medzi svojimi. Ako na mieste, kde oň bude vždy perfektne postarané.

7/

ČO OD NÁS ČAKAŤ?

Férovosť, profesionalitu, skúsenosti, flexibilitu a pomoc so všetkým a vždy, keď bude treba.

ZAČNI TADY, POŠLI NÁM ZPRÁVU NEBO ZAVOLEJ

CHCEŠ SPOZNAŤ NÁŠ CELÝ PRÍBEH ?

BY GOREX