STAŇ SA PREDAJCOM - Štvorkolky Goes

STAŇ SA PREDAJCOM

GOES. ZNAČKA PRÉMIOVÝCH ŠTVORKOLIEK

Goes je stálica na slovenskom trhu. Už niekoľko rokov. Značka so zázemím vo Francúzsku si necháva vyrábať stroje vo fabrikách, ktoré spolupracujú s takými hráčmi, ako je BMW alebo MV Agusta. Áno, reč je o továrni Loncin, jednom z najväčších a neskutočne rastúcich výrobcov motoriek, motorov a mnohých komponentov a výrobkov v ďalších odvetviach. Druhou fabrikou je známy štvorkolkový výrobca, značka CF Moto.

1/

TVOJA JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Dlhoročné skúsenosti s predajom štvorkoliek rôznych značiek dali spoločnosti GOES impulz na založenie vlastnej značky, ktorá si rýchlo získala svoje miesto na trhoch po celej Európe. Nedajte si ujsť svoju šancu a staňte sa súčasťou našej vybudovanej siete autorizovaných predajní a služieb v Slovenskej republike.

2/

GOREX – VÝHRADNÝ IMPORTÉR PRE SLOVENSKO A ČESKO

Sme partner, pre ktorého platí slovo alebo podanie ruky. Štvorkolka ním neprejde. V Českej republike a na Slovensku zastupujeme predaj štvorkoliek GOES, STELS a nedávno sme sa stali dovozcom motocyklov VOGE na Slovensko. Sme féroví k partnerom a zákazníkom. Za všetky stroje, ktoré dovážame, vložíme ruku do ohňa. Nakoniec im garantujeme vlastnú reputáciu. A to je pre nás všetko.

3/

ČO JE TO ZA ŠTVORKOLKY?

Pokiaľ ide o dizajn, spracovanie, vybavenie a cenu, sú schopné úplne ľahko konkurovať iným značkám. A nielen to! Vďaka mega rýchlemu vývoju a finančnej sile výrobcu je zrejmé, že štvorkolky GOES robia konkurencii vrásky na čele. Už teraz sa tešíme na nové modely štvorkoliek - tento rok príde úplne nové sedemkilo - štvorkolka WOLF a UTV. Budúci rok môžeme očakávať novú štvorkolku s objemom 1000 cm3. Naozaj sa máme na čo tešiť!

4/

KOHO HĽADÁME?

Máme partnerov, ktorí sú na očiach a s rovnakým prístupom a nadšením, ako máme my. Hľadáme predajcov, ktorí majú dôstojné zázemie pre GOES alebo ho len vytvárajú. Túto značku chceme ponúkať len v prostredí, do ktorého sa zákazníci radi vrátia.

5/

ČO Z TOHO BUDE MAŤ JA?

Veľkoobchodné ceny, bonusy za dobrú platobnú morálku a počet predaných strojov. Demo štvorkolky, reklamný matrosh, katalógy, oblečenie pre mechanikov a predajcov, mediálna podpora na webe a sociálnych sieťach a množstvo ďalších výhod. Ale čo je najdôležitejšie! Na betón sme si istí, že budete mať spokojných zákazníkov.

6/

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Zákazník je vždy na prvom mieste. Pred nákupom by mal mít možnosť štvorkolku vyskúšať. Chceme, aby bol spokojný so štvorkolkou aj s prístupom predajcu. Mal by mať pocit, že je vo vašom showroome, akoby bol medzi svojimi vlastnými. Rovnako ako na mieste, kde bude o neho a jeho stroj vždy dokonale postarané.

7/

ČO OD NÁS ČAKAŤ?

Férovosť, profesionalita, skúsenosti, flexibilita a pomoc vždy a so všetkým, keď je to potrebné.

ZAČNI TU, POŠLI NÁM SPRÁVU

Vo formáte 123456789 (bez medzier).

SIEŤ PREDAJCOV GOES