STAŇ SA PREDAJCOM

GOES. ZNAČKA PRÉMIOVÝCH ŠTVORKOLIEK

Goes je stálica na slovenskom trhu. Už niekoľko rokov. Značka so zázemím vo Francúzsku si necháva vyrábať stroje vo fabrikách, ktoré spolupracujú s takými hráčmi, ako je BMW alebo MV Agusta. Áno, reč je o továrni Loncin, jednom z najväčších a neskutočne rastúcich výrobcov motoriek, motorov a mnohých komponentov a výrobkov v ďalších odvetviach. Druhou fabrikou je známy štvorkolkový výrobca, značka CF Moto.

1/

TVOJA JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Dlhoročné skúsenosti s predajom štvorkoliek rôznych značiek dali spoločnosti GOES impulz na založenie vlastnej značky, ktorá si rýchlo získala svoje miesto na trhoch po celej Európe. Nedajte si ujsť svoju šancu a staňte sa súčasťou našej vybudovanej siete autorizovaných predajní a služieb v Slovenskej republike.

2/

GOREX – VÝHRADNÝ IMPORTÉR PRE SLOVENSKO A ČESKO

Sme partner, pre ktorého platí slovo alebo podanie ruky. Štvorkolka ním neprejde. V Českej republike a na Slovensku zastupujeme predaj štvorkoliek GOES, STELS a nedávno sme sa stali dovozcom motocyklov VOGE na Slovensko. Sme féroví k partnerom a zákazníkom. Za všetky stroje, ktoré dovážame, vložíme ruku do ohňa. Nakoniec im garantujeme vlastnú reputáciu. A to je pre nás všetko.

3/

ČO JE TO ZA ŠTVORKOLKY?

Pokiaľ ide o dizajn, spracovanie, vybavenie a cenu, sú schopné úplne ľahko konkurovať iným značkám. A nielen to! Vďaka mega rýchlemu vývoju a finančnej sile výrobcu je zrejmé, že štvorkolky GOES robia konkurencii vrásky na čele. Už teraz sa tešíme na nové modely štvorkoliek - tento rok príde úplne nové sedemkilo - štvorkolka WOLF a UTV. Budúci rok môžeme očakávať novú štvorkolku s objemom 1000 cm3. Naozaj sa máme na čo tešiť!

4/

KOHO HĽADÁME?

Máme partnerov, ktorí sú na očiach a s rovnakým prístupom a nadšením, ako máme my. Hľadáme predajcov, ktorí majú dôstojné zázemie pre GOES alebo ho len vytvárajú. Túto značku chceme ponúkať len v prostredí, do ktorého sa zákazníci radi vrátia.

5/

ČO Z TOHO BUDE MAŤ JA?

Veľkoobchodné ceny, bonusy za dobrú platobnú morálku a počet predaných strojov. Demo štvorkolky, reklamný matrosh, katalógy, oblečenie pre mechanikov a predajcov, mediálna podpora na webe a sociálnych sieťach a množstvo ďalších výhod. Ale čo je najdôležitejšie! Na betón sme si istí, že budete mať spokojných zákazníkov.

6/

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Zákazník je vždy na prvom mieste. Pred nákupom by mal mít možnosť štvorkolku vyskúšať. Chceme, aby bol spokojný so štvorkolkou aj s prístupom predajcu. Mal by mať pocit, že je vo vašom showroome, akoby bol medzi svojimi vlastnými. Rovnako ako na mieste, kde bude o neho a jeho stroj vždy dokonale postarané.

7/

ČO OD NÁS ČAKAŤ?

Férovosť, profesionalita, skúsenosti, flexibilita a pomoc vždy a so všetkým, keď je to potrebné.

ZAČNI TU, POŠLI NÁM SPRÁVU

Vo formáte 123456789 (bez medzier).

SIEŤ PREDAJCOV GOES