ZÁRUKA A SERVIS

NO A ČO ZÁRUKA?

Vybral si si svoju štvorkolku. Už sa vidíš v sedle, ako si spolu užívate terén. Keď tu ti v hlave vyskočí otázka – no a čo záruka? Neboj sa nič. Veríme, že ťa ani v tom ohľade nesklameme. Trojročná záruka je u nás štandardom, za ktorý sa nepripláca. Neriešime, koľko kilákov si so štvorkolkou nalietal ani to, koľký si majiteľ. Záruka kryje všetky opravy aj náhradné diely súvisiace s poruchou.

Jediné, čo pre svoju 3-ročnú záruku musíš urobiť, je potvrdiť u nás v systéme registráciu, ktorú robil náš parťák, keď ti štvorkolku predával. Inštrukcie ti pošleme na emailovú adresu, ktorú si mu dával.

A tým sa to u nás nekončí! Pri nákupe štvorkolky si môžeš za pár eur záruku predĺžiť ešte o 1 alebo 2 roky navyše. A je nám fuk, či budeš záruku uplatňovať ty, alebo mašinu o pár rokov predáš kamošovi. Neriešime, koľký vlastník štvorkolky si. Presne takto to u nás chodí.

NO A KAM NA SERVIS?

Riešiš garančku, alebo máš iný problém? Jednoducho sa ozvi svojmu predajcovi alebo nám do Gorexu. Radi ti pomôžeme vyriešiť všetko, čo ťa žerie. Celú sieť našich parťákov predajcov, vrátane kontaktov, nájdeš na stránke Chcem kúpiť.